Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Deweloper zlecił ankietę na temat górek czechowskich. Są wyniki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2017 r. o 17:45 Powrót do artykułu
undefined napisał:
no przynajmniej wiadomo, że większość mieszkańców Czechowa chciałoby coś zmienić na górkach, bloki i park to wbrew pozorom nie jest głupie rozwiązanie
 Uwzględniwszy nawet mającą miejsce depopulację, to ta "większość" jest bezzwzględną mniejszością. Tyle osób, co podali, to na Czechowie mieszka w jednym osiedlu SM Czechów, co oznacza, że albo z twoimi kalkulacjami jest coś nie tak, albo stałeś się ofiarą manipulatorów, bo o zniewolenie z tytułu stosunku pracy, czy stosunkow innych mimo wszystko bliźnich nie posądzam.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić w końcu porządek z Górkami. Nawet jeśli warunkiem koniecznym do powstanie 60-70 ha parku, jest budowa bloków, ZGADZAM SIĘ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHA to jak sondaże wyborcze dla PISu w TVP , wiadomo kto wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł 50 metrowych wieżowców na czechowskich górkach, a właściwie pagórkach charakteryzujących się kilkunastometrową deniwelacją dobitnie świadczą, że pomysłodawca nie ma kompetencji do zajmowania się architekturą krajobrazu i nie czuje tego, że Wyżyna Lubelska nie toleruje zabudowy wieżowvami. Proszę stanąć na rondzie Krwiodawców i wyobrazić sobie na widzianych w dali, na pofalowanej pochyłości, sterczące 50. m ściany - horror dla oczu. Apeluję do władz Lublina, w tym radnych, o skonsultowanie pomysłu budowy wieżowców z uznanymi specjalistami w dziedzinie urbanistyki, i aby nie polegali na zdaniu architekta, który na łące, nad którą Lubllin przysiadł zaprojektował sztuczną górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga poniżej śmierdzący troll.Oszukuje cię.Płaci mu się z twojej szkody. Gnida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam na czechowie i nie dostałem takiej ankiety. Nie chce tych wieżowców w bliskim sąsiedztwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie kiedy w końcu przestawienie krytykować wszystko i wszystkich. o to chodzi żeby ktoś wybudował ktoś korzystał ktoś zarobił a ktoś mógł coś kupić. tak się kręci gospodarka. dzięki temu mamy drogi, domy, centra handlowe i wyszliśmy z lepianek. teraz będą bloki i będzie park. ktoś kupi mieszkania a ktoś pospaceruje i pobiega po cywilizowanym parki i będzie git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA - LUDZIE WOLĄ BLOKI I PARK NIŻ PASTWISKO SŁUŻĄCE JEDYNIE BEZDOMNYM I ŻULOM, DZIĘKUJĘ DO WIDZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Taaaaa, ankieterzy byli tak wstydliwi i nie chcieli się przyznać na czyje zlecenie ta ankieta, że aż w nagłówku pierwszej strony ankiety umieścili napis "na zlecenie Tbv", A żeby jeszcze bardziej to wszystko zakamuflować to dorzucali każdej ankietowanej osobie magnesy z logo Tbv, Tak kamuflować to mogą się tylko najlepsi z najlepszych
 Potwierdzam. Ja krótko po otwarciu drzwi, doskonale wiedziałem kto mnie ankietuje i na czyje zlecenie. Także jeśli ktoś twierdzi, że te ankiety to lipa, to ja stanowczo zaprzeczam. Chodzili, pytali, nic nie ukrywali. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troll poniżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech pismaki nie macie odwagi zapytać dewelorzecznika na etacie prezydenta. DLACZEGO NIE DZIAŁA W INTERESIE MIASTA! Niech posadzi kwiatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było oczywiste, że nikt nie będzie bronił tych badziewiastych górek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadchodzi koniec śmietniska na Czechowie. Nowoczesne budownictwo + park = THIS IS IT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEREN ZIELONY GÓREK CZECHOWSKICH ZOSTAŁ KUPIONY PRZEZ FIRMĘ DEWELOPERSKĄ TBV. CENA NIE ZOSTAŁA UJAWNIONA. GÓRKI CZECHOWSKIE PRZEZNACZONE SĄ W PLANACH ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO POD PARK -CZYLI MIEJSCE WSPÓLNE DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW. ZADECYDOWAŁY O TYM : - SZCZEGÓLNE WALORY ELKOLOGICZNE.BOGACTWO FAUNY I FLORY.W SZCZEGÓLNOŚCI WYJĄTKOWO CENNY W SKALI KRAJU OBSZAR ŁĄK MIODODAJNYCH WŚRÓD KTÓRYCH WYSTĘPUJE KILKADZISIĄT GATUNKÓW ROŚLIN LECZNICZYCH WYTWARZAJĄCYCH KORZYSTNE DLA ZDROWIA OLEJKI ETERYCZNE - FAKT ,ŻE ŻADNE INNE MIASTO W POLSCE NIE MA W SWOICH GRANICACH TAKIEGO OBACZARU CZYNI JE UNIKATOWYM ZESPOŁEM KRAJOBRAZOWYM WYMAGAJĄCYM W CAŁOŚCI OCHRONY PRZED ZABUDOWĄ.STANOWI OSTATNI WZÓR PIERWOTNEGO UKSZTAŁTOWANIA LUBLINA - JEST TO JEDEN Z NIEWIELU POZOSTAŁYCH KORYTARZY POWIETRZNYCH MIASTA.PLANOWANA PRZEZ DEWELOPERA NAWET 14 PIĘTROWA ZABUDOWA, PRZY PRZERWAŻAJĄCYCH WIATRACH ZACHODNICH ZNACZĄCO WPŁYNIE NA JAKOŚĆ POWIETRZA. PRZEDSTAWIONE PRZEZ DEWELOPERA PLANY PRZEWIDUJĄ WYBUDOWANIE W GÓRKACH 4000 MIESZKAŃ. WYJAŁOWIONY ELKOLOGICZNIE TEREN ZIELONY MA JEDYNIE ODDZIELAĆ WYSPY GĘSTEJ ZABUDOWY. SZCZEGÓLNE ZNACZENIE MA TO DLA MIESZKAŃCÓW CZECHOWA. POGORSZENIE WARUNKÓW ZDROWOTNYCH WYNIKAĆ BĘDZIE Z KONIECZNOŚCI PRZEPROWADZENIA DOJAZDÓW POD TWOIMI OKNAMI.INTENSYFIKACJĄ RUCHU SAMOCHODOWEGO.SPODZIEWAĆ SIĘ NALEŻY OBCIĄŻENIA INFRASTUKTURY STAREGO CZECHOWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w demokracji większość decyduje, malkontenci zawsze sobie znajdą jakiś powód na narzekań ale jednak większość godzi się na bloki i park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za zabudową. A na park nie mogę się już doczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak na moje oko to Dzioba ładnie zmasakrował tych paru awanturujących się krzykaczy z Czechowa, którzy krzyczą "zostawić górki w spokoju"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga poniższe 3 wypowiedzi pochodzą od jednego tego samego wynajętego złego człowieka bez godności. Dlaczego kupczy pewną częścią ciała odpowiedz sobie sam. Pamiętaj trollu karma wraca. W następnym życiu będziesz szczurem. Nawet nie chomikiem europejskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12000 ludzi To połowa Czechowa na Górkach 29 798 – Rury, 1. miejsce 27 241 – Czuby Północne, 2. miejsce 23 818 – Czechów Południowy, 3. miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tak na moje oko to Dzioba ładnie zmasakrował tych paru awanturujących się krzykaczy z Czechowa, którzy krzyczą "zostawić górki w spokoju"
 nie wiem jak inni ale ja się cieszę że tą ankietę przeprowadzono, krytycy zmian dostali jasny sygnał że są w mniejszości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...